شرکت فنی مهندسی امیدالکترونیک با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه سیستم دربهای اتوماتیک پارکینگی و دربازکن های تصویری با مدیریت آقای مهندس علی عامری در سال ۱۳۷۳ فروشگاه خود را به نام الکتروشفاف در خیابان لاله زار جنوبی تهران تاسیس نمود.

این مجموعه کار خود را در این زمینه، با گرفتن نمایندگی کوماکس کره جنوبی و نمایندگی انحصاری دربهای اتوماتیک اپروماتیک آغاز نمود و در ادامه موفق به اخذ نمایندگی فروش دربهای اتوماتیک زومر آلمان و bft ایتالیا گردید.

در سال ۱۳۸۴ با تولید دربازکن های تصویری سوزوکی در اصفهان گام جدیدی به سوی تولید ملی و خودکفایی برداشت و پس از آن در سال ۱۳۸۵ با وارد کردن واخذ نمایندگی انحصاری محصولات v2 ایتالیا توانست در مدت کوتاهی بخش عظیمی از بازار دربهای اتوماتیک ایران را به خود اختصاص دهد.

این مجموعه در سال ۱۳۹۱ با ثبت شرکت فنی مهندسی امید الکترونیک خاورمیانه و انحلال شرکت تولیدی در اصفهان توانست در سال ۱۳۹۲ با ثبت و تولید دربازکن های تصویری با برند ff و حمایت از تولید داخلی و افتتاح کارخانه خود در تهران فعالیت های خود را گسترش داده و به خودکفایی برسد.

شرکت امیدالکترونیک خاورمیانه توانسته پس از گذشت ۳ دهه تجربه و با وجود داشتن کادر فنی مجرب و خبره سهم خوبی را در بازار ایران داشته باشد